Spořilovské noviny
Úvod | Stáhněte si | Spořilovské odkazy| FACEBOOK | International  

Spořilováci sobě
Napište nám!
Těšíme se na vaše příspěvky, fotografie, komentáře a další informace, které rádi zveřejníme. Kontaktovat redakci můžete prostřednictvím e-mailu noviny@sporilov.info.


Poslední komentáře
 • srpen 68 na sídlišti Spořilov pokr:
  "pokračování Za silnicí už byl nový Spořilov, lemoval ji činžák končící něčím jako kotelnou šedomodr . . . " (Srpen 1968 na Spořilově)
 • srpen 68 na sídlišti Spořilov:
  "Mí rodiče bydleli v bé dvojce od roku 1964. Když přijeli Rusové, bylo mi tři a půl. Jako jedináček z . . . " (Srpen 1968 na Spořilově)
 • Farmářské trhy - aktuální informace:
  "Milí naši zákazníci a podporovatelé! 🍀 Po dnešní schůzce s firmou Mercatus jsme se dobrali . . . " (Kdo bude provozovat farmářské trhy na Spořilově?)
 • Farmářské trhy:
  "Dobrý den, ráda bych se zeptala jak dopadl výběr provozovatele farmářských trhů na Roztylském náměst . . . " (Kdo bude provozovat farmářské trhy na Spořilově?)
 • Karel Koželka na sídlišti Spořilov II:
  "Dobrý den, nevíte náhodou někdo z vás, kde konkrétně architekt Karel Koželka na sídlišti Spořilov . . . " (Život na spořilovském sídlišti v roce 1970)
 • Neni to zadna 1. trida.:
  "Mila Michaelo, jsme vrstevnici. Ja chodil do C a ty bud do a nebo B. Moje sestra Lida s tvoji sestr . . . " (Zapomenutá školní fotografie ze ZŠ Jižní)
 • Tusim,:
  "ze s Renatou jsem chodil do prvni tridy. Ale ta pak nejak zmizela stejne jako Olina Tvrda. mnohem po . . . " (Spitznerovi vzpomínají na Spořilov - díl 1.)
 • Re: no nevim...:
  "Tento názor je kvalitní." (Víte, kudy do volební místnosti? Poradí vám mapová aplikace)
 • no nevim...:
  "pokud někdo netrefí do volební místnosti bez aplikace, je otázka, jestli by měl mít volební právo.. . . . " (Víte, kudy do volební místnosti? Poradí vám mapová aplikace)
 • Souvislost s článkem:
  "A jak to souvisí s článkem?" (D1 u Spořilova přestala být dálnicí!)


 • Spořilovský kalendář
  <<  Červenec  >>
  PoÚtStČtSoNe
  1 2 3 4 5 6 7
  8 9 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30 31     

  Mohlo by vás zajímat...

  Děti a školy

  * Péče o nadané žáky v ZŠ Na Chodovci

  Vydáno dne 08. 05. 2007 (1186 přečtení)

  ZŠ Na Chodovci - nepoužívat V ZŠ Na Chodovci věnujeme značnou pozornost žákům se speciálními vzdělávacími potřebami, žákům zdravotně znevýhodněným, ale i žákům mimořádně nadaným.
  Péči o nadané žáky považujeme za znak dobré školy. Jak se o tyto žáky staráme, máme popsáno v našem ŠVP.
  Nadaní žáci se účastňují vědomostních soutěží a olympiád, pohybově nadaní žáci jsou zapojováni do sportovních soutěží - reprezentují školu. Žáci s uměleckým nadáním (Hv,Vv) dostávají příležitost prezentovat své dovednosti v hodinách, na školních akcích a na soutěžích organizovaných v těchto oborech.

  Na konci března a v dubnu se sešlo několik akcí, kde žáci naší školy byli velmi úspěšní.
  Páťáci se přihlásili do florbalového turnaje (pořádá PFbU)). Soutěž probíhala formou ligových turnajů za účasti 22 škol z celé Prahy. V této části naši ve své skupině s přehledem zvítězili. V další – finálové části už půjde do tuhého, ale věříme, že i zde uspějeme.
  Žáci 6., 7. tříd se účastnili turnaje v minifotbale (Poprask). V obvodním kole nenašli přemožitele a postoupili do celopražského finále. Ani zde se neztratili a nakonec skončili na krásném 4. místě. Nestačili pouze na mladé fotbalisty ze specializovaných sportovních tříd.
  Naši nejmenší, kteří rádi a dobře zpívají chodí do sboru NOTIČKY. Účastnili se přehlídky dětských sborů – Jarního petrklíče. Vystoupení se jim moc povedlo a získali čestné uznání.
  Nejlepší matematici ze 6. tříd se účastnili obvodního kola Pythagoriády a Matematické olympiády. Pravda, na nejvyšší příčky nedosáhli, ale v konkurenci dětí z gymnázií a matematických tříd se rozhodně neztratili.
  A to nejlepší nakonec. V letošním roce se naše škola zapojila do projektu Pražská veverka (o.s.Ornita). Žáci monitorovali výskyt veverek v lokalitě Spořilov. Součástí projektu byly i soutěže – kategorie literární, přírodovědná, fotografická, filmová a výtvarná. A právě ve výtvarné kategorii nejlépe obstál náš žák z 8. třídy Vojta Šafařík. V celopražské soutěži převzal na slavnostním večeru v prostorách Národního muzea odměnu a diplom za 1. místo (foto). Práce ze školního projektu Pražská veverka je možné v současné době vidět v Obvodní knihovně na Spořilově.
  S radostí dáváme našim žákům příležitost ukázat své dovednosti a zažít si tak úspěch a uznání. Děkujeme a gratulujeme!

  Zaslala Mgr. Zuzana Švadlenová

  Vojta Šafařík - vítěz Pražské veverky


  [Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
  Celý článek | Autor: Čtenář Spořilovských novin | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek


  Čtenáři od 31.5.2004

  Spořilovská kliknutí
  Celkem8553595
  Červenec84157
  Dnes273

  Spořilováci na webu

  Nyní si čte web : 99 uživ.


  you porn vidéos gratuites sur Bestporn2021.com

  (c) Spořilovské noviny 2004 - 2019  
  Vydavatel: Mgr. Tomáš Hromádka - REGIONPLUS. Adresa redakce: Mgr. Tomáš Hromádka, Rakovského 3162/8, 143 00 Praha 4. IČO: 03582205. Tel. 777 944 684.
  Vytvořeno pomocí redakčního systému phpRS. Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Spořilovských novin publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
  Kontaktní e-mail redakce: noviny@sporilov.info
  CENÍK INZERCE