Spořilovské noviny
Úvod | Stáhněte si | Spořilovské odkazy| FACEBOOK | International  

Spořilováci sobě
Napište nám!
Těšíme se na vaše příspěvky, fotografie, komentáře a další informace, které rádi zveřejníme. Kontaktovat redakci můžete prostřednictvím e-mailu noviny@sporilov.info.


Poslední komentáře
 • Farmářské trhy - aktuální informace:
  "Milí naši zákazníci a podporovatelé! 🍀 Po dnešní schůzce s firmou Mercatus jsme se dobrali . . . " (Kdo bude provozovat farmářské trhy na Spořilově?)
 • Farmářské trhy:
  "Dobrý den, ráda bych se zeptala jak dopadl výběr provozovatele farmářských trhů na Roztylském náměst . . . " (Kdo bude provozovat farmářské trhy na Spořilově?)
 • Karel Koželka na sídlišti Spořilov II:
  "Dobrý den, nevíte náhodou někdo z vás, kde konkrétně architekt Karel Koželka na sídlišti Spořilov . . . " (Život na spořilovském sídlišti v roce 1970)
 • Neni to zadna 1. trida.:
  "Mila Michaelo, jsme vrstevnici. Ja chodil do C a ty bud do a nebo B. Moje sestra Lida s tvoji sestr . . . " (Zapomenutá školní fotografie ze ZŠ Jižní)
 • Tusim,:
  "ze s Renatou jsem chodil do prvni tridy. Ale ta pak nejak zmizela stejne jako Olina Tvrda. mnohem po . . . " (Spitznerovi vzpomínají na Spořilov - díl 1.)
 • Re: no nevim...:
  "Tento názor je kvalitní." (Víte, kudy do volební místnosti? Poradí vám mapová aplikace)
 • no nevim...:
  "pokud někdo netrefí do volební místnosti bez aplikace, je otázka, jestli by měl mít volební právo.. . . . " (Víte, kudy do volební místnosti? Poradí vám mapová aplikace)
 • Souvislost s článkem:
  "A jak to souvisí s článkem?" (D1 u Spořilova přestala být dálnicí!)
 • Nenakupovat u pilulky.cz!:
  "Proti územnímu rozhodnutí přišly dvě žaloby, po změně vedení ji stáhli na radnici Horní Počernice. Ž . . . " (D1 u Spořilova přestala být dálnicí!)
 • Šabatová:
  "„Zima bude těžká. Nevíme, s čím přijde vláda, ale lidem budou muset pomoci i města. Například balíčk . . . " (Do zastupitelstva městské části Praha 4 kandiduje devět volebních subjektů!)


 • Spořilovský kalendář
  <<  Červen  >>
  PoÚtStČtSoNe
       1 2
  3 4 5 6 7 8 9
  10 11 12 13 14 15 16
  17 18 19 20 21 22 23
  24 25 26 27 28 29 30

  Mohlo by vás zajímat...

  Doprava

  * Na Spořilově se začaly stavět stěny

  Vydáno dne 03. 04. 2014 (1658 přečtení)

  Technická správa komunikací (TSK) zahájila 29. března stavbu první části mobilní protihlukové stěny ve Spořilovské ulici. Stavba je součástí protihlukových opatření, která představil ředitel TSK Ladislav Pivec. O víkendu 29. - 30. 3. byly vybudovány základy stěny.  „Tato stavba není zdaleka poslední protihlukové opatření v oblasti Spořilova. TSK se snaží postupně realizovat nejen stavby mobilních protihlukových stěn, ale i výměny povrchů komunikací za nízkohlučný asfalt,“ uvedl Ladislav Pivec. „Protihluková opatření v oblasti Spořilova nejsou absolutní záchranou pro tuto lokalitu. Bez dostavby Pražského okruhu úseku Běchovice – D1 č. 511 bohužel řešíme jen dílčí problémy,“ dodal náměstek primátora Jiří Nouza.

  Dopravu čeká uzavírka
  Mobilní protihluková stěna bude situována na ulici Spořilovská, severně od křižovatky s ulicí Severní I. a osazena bude v odstavném pruhu. Délka realizovaného řešení protihlukové stěny je zhruba 100 m a výška se bude pohybovat v rozmezí 4,3 – 7,0 m. Celá stěna se skládá ze základu, sloupů a vlastního protihlukového panelu. Tento úsek je první etapou, další etapy se budou realizovat po přípravě území a výběru zhotovitele. Vlastní instalace proběhne během dvou víkendů, kdy dojde k úplné uzavírce západního pásu ulice Spořilovská v úseku od křižovatky s ulicí Severní I. po křižovatku Türkova.

  V týdnu bez komplikací
  „Celou stavbu jsme záměrně naplánovali na víkendy, kdy je v oblasti Spořilova menší dopravní zátěž a komplikace s jednosměrnou uzávěrou ulice Spořilovská nebudou tak zásadní pro plynulost dopravy jako v pracovních dnech,“ dodal Pivec.

  Další zákrok 19. dubna
  Dále je z důvodu zrání betonové zálivky sloupů v plánu technologická pauza. Sloupy budou držet prefabrikované betonové protihlukové panely. Technologická pauza je nutná k vyzrání betonu okolo sloupů, aby byla zajištěna pevnost před montáží panelů. K samotné instalaci protihlukových panelů a provedení změny dopravního značení dojde 19. 4. od 10:00 hodin. Vše by mělo být kompletně hotové do 14. hodiny dne 21. 4.2014.

  (MHMP)

  [Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
  Celý článek | Autor: Zasláno do redakce | Počet komentářů: 6 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek


  Čtenáři od 31.5.2004

  Spořilovská kliknutí
  Celkem8428782
  Červen164156
  Dnes1776

  Spořilováci na webu

  Nyní si čte web : 131 uživ.


  you porn vidéos gratuites sur Bestporn2021.com

  (c) Spořilovské noviny 2004 - 2019  
  Vydavatel: Mgr. Tomáš Hromádka - REGIONPLUS. Adresa redakce: Mgr. Tomáš Hromádka, Rakovského 3162/8, 143 00 Praha 4. IČO: 03582205. Tel. 777 944 684.
  Vytvořeno pomocí redakčního systému phpRS. Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Spořilovských novin publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
  Kontaktní e-mail redakce: noviny@sporilov.info
  CENÍK INZERCE