Spořilovské noviny
Úvod | Stáhněte si | Spořilovské odkazy| FACEBOOK | International  

Spořilováci sobě
Napište nám!
Těšíme se na vaše příspěvky, fotografie, komentáře a další informace, které rádi zveřejníme. Kontaktovat redakci můžete prostřednictvím e-mailu noviny@sporilov.info.


Poslední komentáře
 • Farmářské trhy - aktuální informace:
  "Milí naši zákazníci a podporovatelé! 🍀 Po dnešní schůzce s firmou Mercatus jsme se dobrali . . . " (Kdo bude provozovat farmářské trhy na Spořilově?)
 • Farmářské trhy:
  "Dobrý den, ráda bych se zeptala jak dopadl výběr provozovatele farmářských trhů na Roztylském náměst . . . " (Kdo bude provozovat farmářské trhy na Spořilově?)
 • Karel Koželka na sídlišti Spořilov II:
  "Dobrý den, nevíte náhodou někdo z vás, kde konkrétně architekt Karel Koželka na sídlišti Spořilov . . . " (Život na spořilovském sídlišti v roce 1970)
 • Neni to zadna 1. trida.:
  "Mila Michaelo, jsme vrstevnici. Ja chodil do C a ty bud do a nebo B. Moje sestra Lida s tvoji sestr . . . " (Zapomenutá školní fotografie ze ZŠ Jižní)
 • Tusim,:
  "ze s Renatou jsem chodil do prvni tridy. Ale ta pak nejak zmizela stejne jako Olina Tvrda. mnohem po . . . " (Spitznerovi vzpomínají na Spořilov - díl 1.)
 • Re: no nevim...:
  "Tento názor je kvalitní." (Víte, kudy do volební místnosti? Poradí vám mapová aplikace)
 • no nevim...:
  "pokud někdo netrefí do volební místnosti bez aplikace, je otázka, jestli by měl mít volební právo.. . . . " (Víte, kudy do volební místnosti? Poradí vám mapová aplikace)
 • Souvislost s článkem:
  "A jak to souvisí s článkem?" (D1 u Spořilova přestala být dálnicí!)
 • Nenakupovat u pilulky.cz!:
  "Proti územnímu rozhodnutí přišly dvě žaloby, po změně vedení ji stáhli na radnici Horní Počernice. Ž . . . " (D1 u Spořilova přestala být dálnicí!)
 • Šabatová:
  "„Zima bude těžká. Nevíme, s čím přijde vláda, ale lidem budou muset pomoci i města. Například balíčk . . . " (Do zastupitelstva městské části Praha 4 kandiduje devět volebních subjektů!)


 • Spořilovský kalendář
  <<  Červen  >>
  PoÚtStČtSoNe
       1 2
  3 4 5 6 7 8 9
  10 11 12 13 14 15 16
  17 18 19 20 21 22 23
  24 25 26 27 28 29 30

  Mohlo by vás zajímat...

  Restaurace

  * Aktuality z První pivní tramwaye (duben 2011)

  Vydáno dne 05. 04. 2011 (1855 přečtení)  Zdarec dubenec!
  Tak jsem zase zde s pravidelně nepravidelnou snůškou informací z Tramu ! Za prváka : Připomínám rumištní ekšn ve středu 13. 4. od 20.00 hodin vzadu ve vagonu.
  Zatím ještě volá místa jsou, tak neváhejte !!!

  Za druháka : Připomínám naprosto exkluzivní ochutnáfku Absintů zase ve středu 20. 4. a zasejc ve 20.00 hodin. Na rezervace prosím volejte do hospody na 2727 6568 3, neb jen tam je rezervační kniha a tam je třeba vás zapísat, že …

  Za třeťáka : S klukama z ALIANCE P.I.V. jsme rozjeli pro vás, naše štamgastíky, sqělou kcičku – soutěžičku ☺. Vše o ní více a návod si přečtete v nové Alianční brožurce, kde se dovíte jak můžete získat poukázky (chtěl jsem napsat voučry, ale to píše dneska gdegdo a tak píšu staromilsky – poukázky ☺ ) na volnou konzumaci za 5000,- ; 3000,- a 1000,- Kč f kterékolif Alianční hospodě… Bobrý co ☺ ☺ ☺ !!!

  Za šťvrťáka : Celý dubenec bude ve všech Aliančních hospodách na čepu pifko z málem zaniklého pivovaru Vyškov a tak neváhejte a přijďte koštnout…

  Za páťáka : Chystají se na vás zase ROAF – Reprodukovaný Open Air Festival - !!!!!!!!!!!!!!!

  Vždycinky jsou to NEDĚLE a začínáme v 17.00 hodin!!!
  Květen 29. Deep Purple
  Červen 26. Patti Smith
  Červenec 24. Alice Cooper
  Srpen 21. Iggy Pop

  Zkrátka samý pecky co rozezní konečnou na Spořáku ! A k tomu grilovačka a sqělý pifka !!!
  Co chtít takhle při nedělním podvečeru víc ???

  No a nakonec vám napráším, kde jsme byli na Prvním jarním pifku ! Z krtka Luka jsme odjeli do Třebonic a byli jsme v úžasné hospůdce při Třebonickém rukodělném pivovárku Davida Staňka, mimo jiné dvojnásobného medailisty z nedávné Jarní ceny českých sládků. A bylo to moc hezký… Heč ☺ ! Tak to je vše.

  S pozdravem:
  Českému pifku zdar !
  Jirka Bejček Stehlíček.
  www.prvnipivnitramway.cz
  Hospoda to z www.aliancepiv.cz

  [Akt. známka: 0,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
  Celý článek | Autor: Zasláno do redakce | Počet komentářů: 4 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

  Spořilovská výročí

  1998 - Zahájení obnovy Parku na Roztylském náměstí »


  Čtenáři od 31.5.2004

  Spořilovská kliknutí
  Celkem8448293
  Červen183667
  Dnes5204

  Spořilováci na webu

  Nyní si čte web : 88 uživ.


  you porn vidéos gratuites sur Bestporn2021.com

  (c) Spořilovské noviny 2004 - 2019  
  Vydavatel: Mgr. Tomáš Hromádka - REGIONPLUS. Adresa redakce: Mgr. Tomáš Hromádka, Rakovského 3162/8, 143 00 Praha 4. IČO: 03582205. Tel. 777 944 684.
  Vytvořeno pomocí redakčního systému phpRS. Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Spořilovských novin publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
  Kontaktní e-mail redakce: noviny@sporilov.info
  CENÍK INZERCE