Spořilovské noviny
Úvod | Stáhněte si | Spořilovské odkazy| FACEBOOK | International  


Poslední komentáře
 • Re: Re: vzpomínka:
  "V 60 letech Jsem chodila na Spořilov do Školy. Na pana Zelenku si vzpomínám a ještě dnes se mi vyb . . . " (Vzpomínka na Plivátko)
 • díky:
  "nejsem zítra v Praze, ale našel jsem si jiné setkání, takže na dálku jsem s vámi" (Pozvánka na setkání inspirované Milionem chvilek pro demokracii )
 • Vzpomínky na Olgu:
  "Setkali jsme se s Olgou někdy v roce 2015. Jako vedoucí oddělení akvizice a prezervace Národního fil . . . " (Rozloučení s Olgou Růžičkovou, rozenou Sixtovou)
 • Vzpomínka na Plivátko:
  "V padesátých letech minulého století jsme bydleli s bratrem a rodiči v Praze XIV.-Nuslích a chodili . . . " (Plivátko dnes)
 • Ještě Pochvala "Plivátka":
  "V padesátých letech minulého století jsme bydleli s bratrem a rodiči v Praze XIV.-Nuslích a chodili . . . " (Vzpomínka na Plivátko)
 • Koupaliště Spořilov:
  "V padesátých letech minulého století jsme bydleli s bratrem a rodiči v Praze XIV.-Nuslích a chodili . . . " (Vzpomínka na Plivátko)
 • bez titulku:
  "Jako rodič žáka ze ZŠ Jižní to vidím trochu, vlastně zcela, jinak. Nechci tu prát špinavé prádlo (i . . . " (Naprostá většina žáků díky rodičům má přístup k technologiím, které umožňují distanční výuku)
 • a ještě k plivátku:
  "Někde poblíž býval areál, snad tehdy svazarmu, kde létali s upoutanými modely a proháněli upoutané m . . . " (Vzpomínka na Plivátko)
 • Re: Fotografie:
  "https://www.krcakzije.cz/lokalita/jatka- rasovna-nebo-plivatko-historie-arealu-in terlov.html " (Vzpomínka na Plivátko)
 • To je síla:
  "Děkuji za informaci, tiskneme letáky, aby se to dozvěděli i ti, kteří nemají internet. Zároveň sepis . . . " (Připomínkujme územní studii okolí metra Roztyly)


 • Spořilovský kalendář
  <<  Červenec  >>
  PoÚtStČtSoNe
    1 2 3 4 5
  6 7 8 9 10 11 12
  13 14 15 16 17 18 19
  20 21 22 23 24 25 26
  27 28 29 30 31   

  Mohlo by vás zajímat...

  Kolem Spořilova

  * Centrum Chodov a MS ve fotbale

  Vydáno dne 29. 05. 2006 (1225 přečtení)

  Nejočekávanější měsíc v roce, na který se fotbaloví fanoušci tolik těší, se nezadržitelně blíží. Osmnácté Mistrovství světa ve fotbale odstartuje 9. června v Mnichově. Na fotbalové fanoušky myslelo i Centrum Chodov.

  „Mistrovství světa ve fotbale je svátkem, a proto chceme, aby naši zákazníci mohli všechny důležité chvíle prožívat s českým národním týmem. Po celý fotbalový měsíc, od 9. června do 9. července, bude v hlavních prostorách centra umístěno dvacet pět plazmových obrazovek, na kterých budou promítány všechny zápasy MS. Připravené jsou také různé doprovodné akce,“ vysvětluje Naďa Nábělková, marketingová koordinátorka Centra Chodov.

  Zatímco budou pánové sledovat fotbalová klání na obřích obrazovkách, jejich polovičky se mohou v klidu věnovat nákupům. Tentokrát se jim to vyplatí dvojnásob. Za každý nákup nad 500,- Kč získají jedno razítko. Kdo jich za celý měsíc nasbírá nejvíce, bude zařazen do slosování o skvělé ceny.

  Zajímavý program je připraven v průběhu osmi nejdůležitějších zápasů. Půjde o soutěže pro malé i velké - slalom s míčem, fotbalový kviz, střela na branku či tzv. hlavičky a nožičky, exhibice světových rekordmanů v žonglování s míčem a s hakysákem Josefa Skorkovského a Václava Kloudy a samozřejmě komentované poločasy. Průvodci těchto dní budou zkušení moderátoři a sporťáci: Pavel Poulíček (USA – ČR, ČR - Itálie), Josef Mladý (ČR – Ghana), Roman Lukáš (osmifinále, zápas o třetí místo), Pavel Cejnar (čtvrtfinále), Vítek Havliš (semifinále) a Antonín Panenka (finále). Malý dárek je připraven pro všechny, kteří budou soutěžit. Absolutní vítězové a největší štístka jednotlivých soutěží budou vylosováni v průběhu finálového večera a získají od Centra Chodov hodnotné ceny. Jestli naši fotbalisté vyhrají a přivezou domů mistrovský titul jisté není. Ne nadarmo se zpívá „fotbal to je hra“. O tom, že bude celý Chodov nejen fandit, ale také se skvěle bavit však není pochyb.

  Sportovní vyžití na Chodově Mistrovstvím světa 2006 nekončí. Pro zákazníky je připravena další lahůdka v podobě nového centra zábavy a sázek, které nabízí velkou kulečníkovou hernu, bowling, šipky, stolní fotbal, elektrickou ruletu, výherní automaty a také bar pro příjem kursových sázek. Televizní obrazovky pro sledování sportovních přenosů jsou samozřejmostí. Otevřeno je denně od 11:00 do 2:00 hodin.

  [Akt. známka: 2,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5
  Celý článek | Autor: Redakce | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: Nada Machkova, 2 media


  Čtenáři od 31.5.2004

  Spořilovská kliknutí
  Celkem5946726
  Červenec3035
  Dnes63

  Spořilováci na webu

  Nyní si čte web : 20 uživ.


  (c) Spořilovské noviny 2004 - 2019  
  Vydavatel: Mgr. Tomáš Hromádka - REGIONPLUS. Adresa redakce: Mgr. Tomáš Hromádka, Rakovského 3162/8, 143 00 Praha 4. IČO: 03582205. Tel. 777 944 684.
  Vytvořeno pomocí redakčního systému phpRS. Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Spořilovských novin publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
  Kontaktní e-mail redakce: noviny@sporilov.info
  CENÍK INZERCE