Spořilovské noviny
Úvod | Stáhněte si | Spořilovské odkazy| FACEBOOK | International  

Spořilováci sobě
Napište nám!
Těšíme se na vaše příspěvky, fotografie, komentáře a další informace, které rádi zveřejníme. Kontaktovat redakci můžete prostřednictvím e-mailu noviny@sporilov.info.


Poslední komentáře
 • Farmářské trhy - aktuální informace:
  "Milí naši zákazníci a podporovatelé! 🍀 Po dnešní schůzce s firmou Mercatus jsme se dobrali . . . " (Kdo bude provozovat farmářské trhy na Spořilově?)
 • Farmářské trhy:
  "Dobrý den, ráda bych se zeptala jak dopadl výběr provozovatele farmářských trhů na Roztylském náměst . . . " (Kdo bude provozovat farmářské trhy na Spořilově?)
 • Karel Koželka na sídlišti Spořilov II:
  "Dobrý den, nevíte náhodou někdo z vás, kde konkrétně architekt Karel Koželka na sídlišti Spořilov . . . " (Život na spořilovském sídlišti v roce 1970)
 • Neni to zadna 1. trida.:
  "Mila Michaelo, jsme vrstevnici. Ja chodil do C a ty bud do a nebo B. Moje sestra Lida s tvoji sestr . . . " (Zapomenutá školní fotografie ze ZŠ Jižní)
 • Tusim,:
  "ze s Renatou jsem chodil do prvni tridy. Ale ta pak nejak zmizela stejne jako Olina Tvrda. mnohem po . . . " (Spitznerovi vzpomínají na Spořilov - díl 1.)
 • Re: no nevim...:
  "Tento názor je kvalitní." (Víte, kudy do volební místnosti? Poradí vám mapová aplikace)
 • no nevim...:
  "pokud někdo netrefí do volební místnosti bez aplikace, je otázka, jestli by měl mít volební právo.. . . . " (Víte, kudy do volební místnosti? Poradí vám mapová aplikace)
 • Souvislost s článkem:
  "A jak to souvisí s článkem?" (D1 u Spořilova přestala být dálnicí!)
 • Nenakupovat u pilulky.cz!:
  "Proti územnímu rozhodnutí přišly dvě žaloby, po změně vedení ji stáhli na radnici Horní Počernice. Ž . . . " (D1 u Spořilova přestala být dálnicí!)
 • Šabatová:
  "„Zima bude těžká. Nevíme, s čím přijde vláda, ale lidem budou muset pomoci i města. Například balíčk . . . " (Do zastupitelstva městské části Praha 4 kandiduje devět volebních subjektů!)


 • Spořilovský kalendář
  <<  Červen  >>
  PoÚtStČtSoNe
       1 2
  3 4 5 6 7 8 9
  10 11 12 13 14 15 16
  17 18 19 20 21 22 23
  24 25 26 27 28 29 30

  Mohlo by vás zajímat...

  Děti a školy

  * Mateřská škola v Trenčínské ulici se představuje

  Vydáno dne 16. 04. 2005 (2013 přečtení)

  Na Sídlišti Spořilov I, v nízké zástavbě cihlových domů ze 60.let minulého století, najdete další spořilovskou mateřskou školu - MŠ Trenčínská.

  Mateřská škola je umístěna v nízké dvoupodlažní budově. Do této školky mohou děti nastupovat po dohodě během celého dopoledne, příjem nových dětí je možný během celého školního roku. Děti jsou v MŠ rozděleny podle věku do 3 tříd, na přání rodičů mohou být zařazeni sourozenci nebo kamarádi do stejné třídy. Adaptační doba je podle dohody. Ke školce náleží velká zahrada o rozloze přes 4 500 m2 se vzrostlými ovocnými a jehličnatými stromy, novými pískovišti a dřevěnými prolézačkami a dalšími herními prvky. Interiéry budovy MŠ jsou vybaveny novým, dětem adekvátním nábytkem, hracími koutky a vhodnou zateplenou podlahovou krytinou.

  Výchovná práce:

  Koncepce školy je orientovaná na všestranný, harmonický rozvoj dítěte po stránce psychické i fyzické s respektováním individuálních zvláštností. Předškolní vzdělávání se uskutečňuje ve všech činnostech a situacích, které se v průběhu dne v MŠ vyskytují. Dítě je ovlivňováno vším, co vyplývá z jeho interakce s okolním prostředím. Zkušení pedagogové motivují děti k činnostem poznání a snaží se vytvářet vhodné psychohygienické podmínky (např. počet maximálně 20 dětí ve třídě). Jedna třída je specializovaná na integrované dítě. Poslední rok před odchodem do ZŠ se pracuje s dětmi na PC se speciálním programem, který v podstatě shrnuje veškeré poznatky a znalosti, které dítě nabylo v mateřské škole. Tento způsob zopakování je velmi efektivní a projevuje se ve velmi dobré připravenosti v 1.ročníku základní školy. Provozní doba školy: 6:30 hodin do 17:00 hodin.

  Platby za školku:

  školné: 300,- Kč celodenní docházka (měsíčně)

  200,- Kč polodenní docházka (měsíčně)

  stravné:

  25,- celodenní docházka (denně)

  21,- polodenní docházka (denně)

  V MŠ je stálý kolektiv pedagogických i správních zaměstnanců, výborná kuchyně, popřípadě dietní strava respektující onemocnění infekční mononukleózou a podobně. Rodičům školka nabízí poradenství, logopedickou (přímo v budově MŠ) a pedagogicko- psychologickou poradnu i spolupráci s dalšími odborníky.

  Akce pořádané školou:

  V rámci provozu školky se pořádají soutěže, karneval, oslavy Dne dětí, besídky, Dny otevřených dveří, práce na PC- Těšíme se do školy, táboráky, divadelní a hudební představení, výlety, vycházky do přírody,výtvarný kroužek, dále hrazené aktivity: plavání, seznamování s angličtinou, jóga, ozdravný pobyt v přírodě a možnost účasti na rekreačním pobytu dětí s rodiči u moře (Itálie, Španělsko).

  Adresa: Trenčínská 2770, 141 00 Praha 4 - Sídliště Spořilov I

  Ředitelka: Mgr. Zuzana Cerhová

  Telefon a fax: 272 761 116

  E-mail: cerhova@seznam.cz

  Doprava: Metro C - Budějovická - bus 118, 121, Kačerov - bus 203,170, Roztyly - bus 118, 121 zastávka Severozápadní (případně Depo Kačerov)


  [Akt. známka: 0,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5
  Celý článek | Autor: Marek Mahdal | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: Mateřská škola Trenčínská


  Čtenáři od 31.5.2004

  Spořilovská kliknutí
  Celkem8412030
  Červen147404
  Dnes7051

  Spořilováci na webu

  Nyní si čte web : 96 uživ.


  you porn vidéos gratuites sur Bestporn2021.com

  (c) Spořilovské noviny 2004 - 2019  
  Vydavatel: Mgr. Tomáš Hromádka - REGIONPLUS. Adresa redakce: Mgr. Tomáš Hromádka, Rakovského 3162/8, 143 00 Praha 4. IČO: 03582205. Tel. 777 944 684.
  Vytvořeno pomocí redakčního systému phpRS. Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Spořilovských novin publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
  Kontaktní e-mail redakce: noviny@sporilov.info
  CENÍK INZERCE