Spořilovské noviny
Úvod | Stáhněte si | Spořilovské odkazy| FACEBOOK | International  

Spořilováci sobě
Napište nám! Těšíme se na vaše příspěvky, fotografie, komentáře a další informace, které rádi zveřejníme. Kontaktovat redakci můžete prostřednictvím e-mailu noviny@sporilov.info.


Poslední komentáře
  • Vzpominm si:
    "na nalet na Prahu v unoru 45, pak jakbyl na namesti zrizen tabor pro Sudetaky, ale natohle nejak ne, . . . " (Velikonoce 1947, Bílá sobota, průvod na Roztylském náměstí)
  • gratulace za vytrvalost!:
    "Dvacet let je neuvěřitelná doba, hlavně mi to připomnělo, jak stárneme... Ačkoli již dlouho neSpořil . . . " (800 000 čtenářů, 2700 článků, 1200 fotografií a uplynulých 20 let)
  • srpen 68 na sídlišti Spořilov pokr:
    "pokračování Za silnicí už byl nový Spořilov, lemoval ji činžák končící něčím jako kotelnou šedomodr . . . " (Srpen 1968 na Spořilově)
  • srpen 68 na sídlišti Spořilov:
    "Mí rodiče bydleli v bé dvojce od roku 1964. Když přijeli Rusové, bylo mi tři a půl. Jako jedináček z . . . " (Srpen 1968 na Spořilově)
  • Farmářské trhy - aktuální informace:
    "Milí naši zákazníci a podporovatelé! 🍀 Po dnešní schůzce s firmou Mercatus jsme se dobrali . . . " (Kdo bude provozovat farmářské trhy na Spořilově?)
  • Farmářské trhy:
    "Dobrý den, ráda bych se zeptala jak dopadl výběr provozovatele farmářských trhů na Roztylském náměst . . . " (Kdo bude provozovat farmářské trhy na Spořilově?)
  • Karel Koželka na sídlišti Spořilov II:
    "Dobrý den, nevíte náhodou někdo z vás, kde konkrétně architekt Karel Koželka na sídlišti Spořilov . . . " (Život na spořilovském sídlišti v roce 1970)
  • Neni to zadna 1. trida.:
    "Mila Michaelo, jsme vrstevnici. Ja chodil do C a ty bud do a nebo B. Moje sestra Lida s tvoji sestr . . . " (Zapomenutá školní fotografie ze ZŠ Jižní)
  • Tusim,:
    "ze s Renatou jsem chodil do prvni tridy. Ale ta pak nejak zmizela stejne jako Olina Tvrda. mnohem po . . . " (Spitznerovi vzpomínají na Spořilov - díl 1.)
  • Re: no nevim...:
    "Tento názor je kvalitní." (Víte, kudy do volební místnosti? Poradí vám mapová aplikace)



  • Spořilovský kalendář
    <<  Srpen  >>
    PoÚtStČtSoNe
        1 2 3
    4 5 6 7 8 9 10
    11 12 13 14 15 16 17
    18 19 20 21 22 23 24
    25 26 27 28 29 30 31

    Z redakce

    * 130 + 500 = 40 000 čtenářů

    Vydáno dne 14. 01. 2006 (1790 přečtení)

    Že se vám zdá tahle rovnice nesrozumitelná? Ale kdepak. V redakci jí moc dobře rozumíme, usmíváme se pod vousy a nemůžeme tomu pořád uvěřit. Redakční talisman ve formě pětilístku se stále zelená a v náší práci proto polevit nemůžeme.

    Světe div se, píšu celkově pětistý článek Spořilovských novin! Pravdou je, že s napětím sleduji od začátku ta čísla v dolní části novin, těsně nad tiráží. A zůstávám stále trochu nervózní.
    Ale takoví jsou všichni redaktoři. Většinou jde o grafomany, kteří si libují v písmenkách, slabikách, slovech, větách, odstavcích, textech, článcích, novinách, knihách - prostě ve veškerých informacích, které chtějí co nejvíce a co možná nejrychleji sdělit světu, prostředkovat jejich cestu od toho, kdo je sděluje, tomu, kdo je chce poslouchat, kdo chce být informován.

    Za celou redakci s radostí volám do světové pavučiny: Jsme rádi, že nás čtete a děkujeme za vaši podporu. Důkazem je číslovka 40 000 na počítadle unikátních přístupů Spořilovských novin. Odrazem čtenosti je také 500 článků a téměř 130 krátkých aktuálních zpráv.

    [Akt. známka: 0,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
    Celý článek | Autor: Tomáš Hromádka | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

    Spořilovské aktuality
    06.08.2025: Další výluka metra
    Z důvodu opravy trati metra dochází od soboty 9. srpna 2025 (zahájení provozu) do neděle 10. srpna 2025 (ukončení provozu) k dočasnému přerušení provozu metra C v úseku Chodov – Nádraží Holešovice (obousměrně). Autobusová linka XC jezdí obdobně jako při minulé výluce.

    01.08.2025: Do centra pouze tramvají či autobusem
    Od soboty 2. srpna do pátku 8. srpna 2025 (do ukončení provozu) bude obousměrně přerušen provoz linky metra C v úseku Chodov – Muzeum. Důvodem je oprava trati metra.
    - Roztyly - zastávka XC směr Hlavní nádraží: v ulici Ryšavého přibližně 50 metrů za křižovatkou s ulicí Tomíčkovou
    - Roztyly - zastávka XC směr Chodov: v ulici Ryšavého v zastávce autobusové linky číslo 135 směr Chodov
    - posíleny linky číslo 125 (v celé trase Smíchovské nádraží – Háje – Skalka) a 213 (směr Želivského).

    27.07.2025: Spořilovská knihovna má dovolenou
    Knihovna bude mít zavřeno od pondělí 28. července do neděle 10. srpna 2025.

    Starší aktuality


    Čtenáři od 31.5.2004

    Spořilovská kliknutí
    Celkem11990843
    Srpen252365
    Dnes2617

    Spořilováci na webu

    Nyní si čte web : 210 uživ.


    you porn vidéos gratuites sur Bestporn2021.com

    (c) Spořilovské noviny 2004 - 2019  
    Vydavatel: Mgr. Tomáš Hromádka - REGIONPLUS. Adresa redakce: Mgr. Tomáš Hromádka, Rakovského 3162/8, 143 00 Praha 4. IČO: 03582205. Tel. 777 944 684.
    Vytvořeno pomocí redakčního systému phpRS. Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Spořilovských novin publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
    Kontaktní e-mail redakce: noviny@sporilov.info
    CENÍK INZERCE