Spořilovské noviny
Stáhněte si | Spořilovské odkazy| Facebook: Spořilov a jeho historie |  

Komentáře

ke článku: Pozvánka na diskusi o dopravě
ze dne 07.06.2011, autor článku: Zasláno do redakce

Komentář ze dne: 16.06.2011 09:51:06
Autor: (@)
Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kvůli Spořilovské ulici budou padat žaloby
Hm,tak to pak tezko muzete vynaset soudy o provozu na Sporilove,kdyz sem chodite jen odpoledne.To pak nemate "k pruzkumu reprezentativni vzorek". V otazce duneni kamoinu hraje ten kopec skutecne zasadni roli.Motor jede na jiny vykon do kopce, s kopce, na rovine.Hluk,neboli ramus,neboli to,co je slyset, je neco jineho,samozrejme tez neprijemneho.A poznamka k Vasemu vypadu na konci prispevku.Kazdodenni kolony na Spojce byly z lavky velice dobre videt.Samozrejme tento nahled nemohl podat objektivni informaci o deni na cele Spojce.

Reakce na komentář
"Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kvůli Spořilovské ulici budou padat žaloby"

Jméno (přezdívka): 
E-mail: 
Titulek: 

Odpovězte, prosím, na následující kontrolní otázku, která nám pomůže rozlišit, zda jste člověk nebo počítačový robot. Bez správné odpovědi na tuto otázku nebude váš komentář uložen. Tato kontrolní otázka se nezobrazuje registrovaným čtenářům.

Vladimír Stárka byl známý spořilovský...

  

V rámci komentářů nelze používat HTML tagy.

Pro vložení tučného textu, hyperlinku nebo e-mailové adresy využijte následující značky:
[b]tučné[/b], [url]http://www.domeny.cz[/url], [email]jmeno@domena.cz[/email]

you porn vidéos gratuites sur Bestporn2021.com

(c) Spořilovské noviny, archiv novin z let 2004 - 2025  
Správce archivu: Mgr. Tomáš Hromádka. Bez souhlasu správce archivu nesmí být žádná část Spořilovských novin publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě. Kontaktní e-mail hromadka@centrum.cz