Spořilovské noviny
Stáhněte si | Spořilovské odkazy| Facebook: Spořilov a jeho historie |  

Komentáře

ke článku: Cestující ze Spořilova byli vyhozeni z autobusu MHD č.260
ze dne 23.06.2005, autor článku: Marek Mahdal

Komentář ze dne: 29.10.2005 13:12:38
Autor: Freaky (@)
Titulek: MHD
Chapu, ze tak jsou dana bezpecnostni pravidla. Ze musi mit ridici prestavky. Ale to prece platiciho cestujiciho zajimat nemusi.
Proste pokud to neuhlida dispecer, tak sam ridic ma zavolat na dispecink, oznamit, ze na te dane zastavce bude koncit a oni tam poslou jineho ridice, ktery toho puvodniho nahradi... Obvzlaste na Bohdalci, kde to maji 200metru od brany vozovny.

JE TO JEN JASNY DUKAZ ZNEUZIVANI MONOPOLU!!!

Reakce na komentář
"MHD"

Jméno (přezdívka): 
E-mail: 
Titulek: 

Odpovězte, prosím, na následující kontrolní otázku, která nám pomůže rozlišit, zda jste člověk nebo počítačový robot. Bez správné odpovědi na tuto otázku nebude váš komentář uložen. Tato kontrolní otázka se nezobrazuje registrovaným čtenářům.

Vladimír Stárka byl známý spořilovský...

  

V rámci komentářů nelze používat HTML tagy.

Pro vložení tučného textu, hyperlinku nebo e-mailové adresy využijte následující značky:
[b]tučné[/b], [url]http://www.domeny.cz[/url], [email]jmeno@domena.cz[/email]

you porn vidéos gratuites sur Bestporn2021.com

(c) Spořilovské noviny, archiv novin z let 2004 - 2025  
Správce archivu: Mgr. Tomáš Hromádka. Bez souhlasu správce archivu nesmí být žádná část Spořilovských novin publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě. Kontaktní e-mail hromadka@centrum.cz