Spořilovské noviny
Stáhněte si | Spořilovské odkazy| Facebook: Spořilov a jeho historie |  

Komentáře

ke článku: Nebezpečné větve stromů na Hamráku
ze dne 21.04.2005, autor článku: Marek Mahdal

Komentář ze dne: 29.04.2005 16:29:39
Autor: DavidP (m@m)
Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: Stromy kolem Hamráku
Dlouho jsem se takhle nepobavil :o). Ke stromum snad jen takto. Pokud se o stromy nekdo pravidelne nestara, neudrzuje je a nesleduje jejich stav, muzou se stat i nebezpecnymi. Ovsem aby se k tomu postavil zucastneny organ zpusobem, ktery predvedl minuly rok v Praze na Dvorcich s mistnimi velikany u zastavky je primo trestuhodne. Takze zaver ? Ano, stromy bez pravidelne odborne pece mohou byt nebezpecne. A tak je to i s autem, proste s cimkoliv. Stara se nekdo o stromy v okoli Hamru ? Pokud ne, tak by mel hodne rychle zacit, protoze pokud nezacne, tak pak uz bude opravdu jenom kacet. Nejsem zahradnik, jen nazor prosteho obcana zijiciho na brehu Hamru.

Reakce na komentář
"Re: Re: Re: Re: Re: Stromy kolem Hamráku"

Jméno (přezdívka): 
E-mail: 
Titulek: 

Odpovězte, prosím, na následující kontrolní otázku, která nám pomůže rozlišit, zda jste člověk nebo počítačový robot. Bez správné odpovědi na tuto otázku nebude váš komentář uložen. Tato kontrolní otázka se nezobrazuje registrovaným čtenářům.

Příjmení ženy, která vedla za války časopis V Boj a bydlela na Spořilově:

  

V rámci komentářů nelze používat HTML tagy.

Pro vložení tučného textu, hyperlinku nebo e-mailové adresy využijte následující značky:
[b]tučné[/b], [url]http://www.domeny.cz[/url], [email]jmeno@domena.cz[/email]

Spořilovská výročí

1945 - Vznik Revolučního národního výboru »

1947 - Odhalení pamětní desky v ZŠ Jižní »

you porn vidéos gratuites sur Bestporn2021.com

(c) Spořilovské noviny, archiv novin z let 2004 - 2025  
Správce archivu: Mgr. Tomáš Hromádka. Bez souhlasu správce archivu nesmí být žádná část Spořilovských novin publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě. Kontaktní e-mail hromadka@centrum.cz