Spořilovské noviny
Úvod | Stáhněte si | Spořilovské odkazy| FACEBOOK | International  

Spořilováci sobě
Napište nám! Těšíme se na vaše příspěvky, fotografie, komentáře a další informace, které rádi zveřejníme. Kontaktovat redakci můžete prostřednictvím e-mailu noviny@sporilov.info.


Poslední komentáře
  • Vzpominm si:
    "na nalet na Prahu v unoru 45, pak jakbyl na namesti zrizen tabor pro Sudetaky, ale natohle nejak ne, . . . " (Velikonoce 1947, Bílá sobota, průvod na Roztylském náměstí)
  • gratulace za vytrvalost!:
    "Dvacet let je neuvěřitelná doba, hlavně mi to připomnělo, jak stárneme... Ačkoli již dlouho neSpořil . . . " (800 000 čtenářů, 2700 článků, 1200 fotografií a uplynulých 20 let)
  • srpen 68 na sídlišti Spořilov pokr:
    "pokračování Za silnicí už byl nový Spořilov, lemoval ji činžák končící něčím jako kotelnou šedomodr . . . " (Srpen 1968 na Spořilově)
  • srpen 68 na sídlišti Spořilov:
    "Mí rodiče bydleli v bé dvojce od roku 1964. Když přijeli Rusové, bylo mi tři a půl. Jako jedináček z . . . " (Srpen 1968 na Spořilově)
  • Farmářské trhy - aktuální informace:
    "Milí naši zákazníci a podporovatelé! 🍀 Po dnešní schůzce s firmou Mercatus jsme se dobrali . . . " (Kdo bude provozovat farmářské trhy na Spořilově?)
  • Farmářské trhy:
    "Dobrý den, ráda bych se zeptala jak dopadl výběr provozovatele farmářských trhů na Roztylském náměst . . . " (Kdo bude provozovat farmářské trhy na Spořilově?)
  • Karel Koželka na sídlišti Spořilov II:
    "Dobrý den, nevíte náhodou někdo z vás, kde konkrétně architekt Karel Koželka na sídlišti Spořilov . . . " (Život na spořilovském sídlišti v roce 1970)
  • Neni to zadna 1. trida.:
    "Mila Michaelo, jsme vrstevnici. Ja chodil do C a ty bud do a nebo B. Moje sestra Lida s tvoji sestr . . . " (Zapomenutá školní fotografie ze ZŠ Jižní)
  • Tusim,:
    "ze s Renatou jsem chodil do prvni tridy. Ale ta pak nejak zmizela stejne jako Olina Tvrda. mnohem po . . . " (Spitznerovi vzpomínají na Spořilov - díl 1.)
  • Re: no nevim...:
    "Tento názor je kvalitní." (Víte, kudy do volební místnosti? Poradí vám mapová aplikace)



  • Spořilovský kalendář
    <<  Srpen  >>
    PoÚtStČtSoNe
        1 2 3
    4 5 6 7 8 9 10
    11 12 13 14 15 16 17
    18 19 20 21 22 23 24
    25 26 27 28 29 30 31

    Komentáře

    ke článku: Spořilovští občané uvítali mezi sebou vedení Prahy 4
    ze dne 17.01.2016, autor článku: Vladimír Prchlík

    Komentář ze dne: 20.01.2016 15:05:32     Reagovat
    Autor: neregistrovaný - (@)
    Titulek: Podle Dolínka (ČSSD) si lidé pochvalují zvýšení rychlosti na magistrále
    Podle náměstka primátorky pro dopravu Petra Dolínka (ČSSD) si lidé vesměs pochvalují zvýšení rychlosti v části magistrály, k němuž se město odhodlalo před několika týdny. Magistrát chce podle Dolínka v dalších měsících představit celkové dopravní řešení magistrály i jejího okolí.

    Komentář ze dne: 20.01.2016 15:16:29     Reagovat
    Autor: neregistrovaný - (@)
    Titulek: Zase další moravskej "odborník" řidí Prágl!
    Petr Dolínek
    Petr Dolínek je český komunální politik, který od roku 2014 zastává funkci náměstka primátorky hl. m. Prahy v magistrátní koalici ČSSD, ANO a Trojkoalice. Má na starosti dopravu a evropské fondy. Wikipedie
    Narození: 27. března 1981 (34 let), Vyškov

    Komentář ze dne: 20.01.2016 17:17:51     Reagovat
    Autor: neregistrovaný - (@)
    Titulek: No hlavně aby na ta řešení zase nedoplatil Spořilov
    tak jak se to bohužel stalo při odvedení kamionů z Barrandova a Jižní spojky..... :-((

    Komentář ze dne: 20.01.2016 17:18:08     Reagovat
    Autor: neregistrovaný - (@)
    Titulek: No hlavně aby na ta řešení zase nedoplatil Spořilov
    tak jak se to bohužel stalo při odvedení kamionů z Barrandova a Jižní spojky..... :-((

    Komentář ze dne: 20.01.2016 18:11:04     Reagovat
    Autor: neregistrovaný - (@)
    Titulek: Proč magistrála a ne Spořilovská?
    No tak to vidíte Dolínek řekne, že tam jsou jen administrativní budovy a že proto tam je možné jezdit 80km. Proč to chce tedy polidšťovat když tam nikdo nebydlí??? Proč nepolidštuje raději Spořilov kde bydlí 14-15 000 lidí??? :-((
    To jsou naprosto děsivé žvásty, které si navíc protiřečí.

    Komentář ze dne: 24.01.2016 10:17:14     Reagovat
    Autor: neregistrovaný - (@)
    Titulek: pozastavení dopravních a dalších staveb, jež musejí projít přehodnocením se souh
    Europoslankyně Konečná píše o „vládním průšvihu“. Souvisí s Evropskou komisí
    24. 1. 2016 6:36

    Komunistická europoslankyně Kateřina Konečná se vyjádřila k informaci od předsedy hospodářského výboru Ivana Pilného (ANO), který prý odvážně napsal protestní dopis evropskému komisaři pro životní prostředí Vellovi kvůli pozastavení dopravních a dalších staveb, jež musejí projít přehodnocením se souhlasem Evropské komise.
    V mnoha případech hrozí, že se bude muset celé řízení opakovat znovu, což způsobí oddálení realizace obchvatů a dalších důležitých velkých staveb o mnoho let. Je to skutečně velký průšvih,“ zlobí se Konečná, která zároveň upozornila, že i náměstkyně ministerstva životního prostředí Berenika Peštová přiznala, že takový rozsah problému nikdo neočekával.

    „Ale počkat! Nebyl to snad stranický kolega Ivana Pilného, ministr životního prostředí Richard Brabec, jenž před dvěma lety prosadil novelu zákona o posuzování vlivů na životní prostředí, která je důvodem tohoto stavu?“ ptá se europoslankyně za KSČM, podle které tehdy Brabec vydíral výhrůžkami Evropské komise na zastavení čerpání evropských fondů. „Ne že by úředníci komise nevydírali, ale česká vláda jen poslušně sklapla podpatky a neudělala nic pro to, aby případ veřejně otevřela pro nehoráznost a protiprávnost požadavků Evropské komise,“ píše ve svém příspěvku Konečná.

    http://www.parlamentnilisty. cz/arena/monitor/Europoslankyne-Konecna- pise-o-vladnim-prusvihu-Souvisi-s-Evrops kou-komisi-418587

    Spořilovské aktuality
    06.08.2025: Další výluka metra
    Z důvodu opravy trati metra dochází od soboty 9. srpna 2025 (zahájení provozu) do neděle 10. srpna 2025 (ukončení provozu) k dočasnému přerušení provozu metra C v úseku Chodov – Nádraží Holešovice (obousměrně). Autobusová linka XC jezdí obdobně jako při minulé výluce.

    01.08.2025: Do centra pouze tramvají či autobusem
    Od soboty 2. srpna do pátku 8. srpna 2025 (do ukončení provozu) bude obousměrně přerušen provoz linky metra C v úseku Chodov – Muzeum. Důvodem je oprava trati metra.
    - Roztyly - zastávka XC směr Hlavní nádraží: v ulici Ryšavého přibližně 50 metrů za křižovatkou s ulicí Tomíčkovou
    - Roztyly - zastávka XC směr Chodov: v ulici Ryšavého v zastávce autobusové linky číslo 135 směr Chodov
    - posíleny linky číslo 125 (v celé trase Smíchovské nádraží – Háje – Skalka) a 213 (směr Želivského).

    27.07.2025: Spořilovská knihovna má dovolenou
    Knihovna bude mít zavřeno od pondělí 28. července do neděle 10. srpna 2025.

    Starší aktuality


    Čtenáři od 31.5.2004

    Spořilovská kliknutí
    Celkem11915219
    Srpen176741
    Dnes7

    Spořilováci na webu

    Nyní si čte web : 47 uživ.


    you porn vidéos gratuites sur Bestporn2021.com

    (c) Spořilovské noviny 2004 - 2019  
    Vydavatel: Mgr. Tomáš Hromádka - REGIONPLUS. Adresa redakce: Mgr. Tomáš Hromádka, Rakovského 3162/8, 143 00 Praha 4. IČO: 03582205. Tel. 777 944 684.
    Vytvořeno pomocí redakčního systému phpRS. Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Spořilovských novin publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
    Kontaktní e-mail redakce: noviny@sporilov.info
    CENÍK INZERCE