Farmářské trhy zahajují v sobotu 25. dubna 2020!

Autor: Redakce <noviny(at)sporilov.info>, Téma: Služby, Vydáno dne: 22. 04. 2020

Díky uvolnění vládních nařízení se v letošním roce poprvé uskuteční farmářské trhy. Zájemci o sezónní ovoce, zeleninu, mléčné výrobky, med a další pochutiny se mohou v sobotu dostavit do horní části Roztylského náměstí, kde v prostoru pod památníkem rozbalí prodejci své stánky. Prodej bude umožněn od 8 do 13 hod. za zvláštních podmínek daných aktuálním nouzovým stavem:


(Z informací poskytnutých provozovatelem trhu (spolkem Pod platany):

VÁŽENÍ NÁVŠTĚVNÍCI,

MÁME RADOST, ŽE SE OPĚT ROZBÍHAJÍ NAŠE FARMÁŘSKÉ TRHY A ŽE SI MŮŽETE SVŮJ NÁKUP ČERSTVÝCH A ZDRAVÝCH POTRAVIN DOPŘÁT POD OTEVŘENOU OBLOHOU .

DĚKUJEME VÁM, ŽE DODRŽUJETE ROZESTUP <–2–> METRY A POUŽÍVÁTE ROUŠKU NEBO RESPIRÁTOR.

NA TRHU PLATÍ ZÁKAZ KONZUMACE JÍDLA A PITÍ. Z TOHO DŮVODU ZATÍM NEBUDE NA TRHU VAŠE OBLÍBENÁ KAVÁRNA ANI ŽÁDNÁ JINÁ NABÍDKA HOTOVÉHO JÍDLA.

POKUD SI NA TRHU KOUPÍTE JAKÉKOLIV UZENINY, SÝRY, PEČIVO, NÁPOJE APOD., MUSÍ SE TAK DÍT FORMOU „TAKE AWAY“ (ODNES SI DOMŮ ČI MIMO TRH A KONZUMUJ AŽ PO OSOBNÍ HYGIENĚ, PO OMYTÍ POTRAVIN ČI PO JEJICH TEPELNÉ ÚPRAVĚ).

NEZLOBTE SE NA PRODEJCE, NESMÍ VÁM DÁVAT OCHUTNÁVKY.

ZBOŽÍ PROSÍM VYBÍREJTE S JEDNORÁZOVÝMI RUKAVICEMI NA RUKOU (STAČÍ I IGELITOVÉ SÁČKY) A NEBO POŽÁDEJTE PRODEJCE, RÁDI VÁM ZBOŽÍ NASÁČKUJÍ A ZVÁŽÍ.

NA KAŽDÉM STÁNKU MÁTE K DISPOZICI DEZINFEKCI K OCHRANĚ RUKOU.

DĚKUJEME ZA VAŠI NÁVŠTĚVU A PŘEJEME VÁM SPOKOJENÝ NÁKUP