Protančete léto na Chodově

Autor: Redakce <noviny(at)sporilov.info>, Téma: Kolem Spořilova, Vydáno dne: 12. 07. 2013

Centrum Chodov pro svoje nejvěrnější zákazníky přichystalo svižný prázdninový program nazvaný „Protančete léto na Chodově“. Od 11. červenece až do 31. srpna jsou „na parket“ zváni všichni, kteří se chtějí nejen přiučit trendy moderním tancům či elegantním standardním figurám, ale i zformovat postavu do plavek. Vybrané úterní, čtvrteční a sobotní podvečery totiž přinesou každému příležitost vyzkoušet klasické tance, svižné latinskoamerické rytmy i aktuální moderní styly jako poppin’ či street dance. Pokud jste příznivcem cvičení známého jako „břišní pekáč“ nenechte si ujít hodiny pod vedením odbornice na tyto partie, Hanky Kynychové. Všechny lekce budou probíhat na Čtvercovém náměstí v Centru Chodov vždy od 17 do 20 hodin. Roztančené léto ukončí hodiny tanečních profesionálů ze školy Allana Lemaji, světoznámého brazilského tanečníka a choreografa, kteří zájemce naučí brazilian funky a street dance.Prázdniny se v Centru Chodov ponesou ve víru tance a zábavy. Jeho zákazníci budou mít v podvečerních hodinách vybraných dnů mezi 11. červencem a 31. srpnem možnost vyzkoušet si pod vedením profesionálních lektorů rozmanité spektrum tanců. Pro obdivovatele standardních jsou připraveny kurzy waltzu, blues, polky či elegantního valčíku a vášnivého tanga, vyznavače latinskoamerických rytmů jistě potěší hodiny temperamentního mamba, samby, cha-chy nebo smyslné rumby. Nebudou chybět ani lekce nejmodernějších tanečních stylů, jako jsou hip-hop, house dance či poppin’. Ženy zajisté uvítají lekce latina, moderního jazz dance, salsy a variací na břišní tance, které napomáhají v boji proti bolesti zad. I s partnery se pak dámy mohou zúčastnit kurzu párových tanců. Volný vstup na všechny hodiny mají členové věrnostního klubu Centra Chodov či zákazníci, kteří se prokáží účtenkou v minimální hodnotě 150 Kč a ne starší než 24 hodin z kteréhokoliv obchodu centra.
Na své si v Centru Chodov také přijdou ti, kdo chtějí nejen tančit, ale též intenzivně zapracovat na svojí fyzické kondici. Čekají na ně hodiny oblíbené zumby, dance aerobic, posilování břišního pekáče nebo Hi Low Aerobic. V samotném závěru tanečního léta Centra Chodov přinesou exotickou tečku tanečníci Allana Lemaji, kteří účastníky lekcí 27., 29. a 31. srpna seznámí mimo jiné se street dance nebo brazilian funky.
„Do Centra Chodov srdečně zveme všechny milovníky tance, kteří se rozhodli pro aktivní způsob trávení léta. Chceme, aby pro naše zákazníky bylo centrum nejen oblíbenou destinací, která nabízí světové nákupy a špičkové služby, ale i místem, kde se mohou naučit něco nového nebo se skvěle bavit. Taneční prázdninový program, jejž jsme připravili, je opravdu bohatý. Věřím, že každý v něm objeví styl, který ho osloví,“ řekla Marcela Hrdličková, ředitelka Centra Chodov.