Aktuality z Trojmezí

Autor: Zasláno do redakce <noviny(at)sporilov.info>, Téma: Kolem Spořilova, Vydáno dne: 07. 09. 2012

Trojmezí jinak 2012Naši milí příznivci zeleně v Trojmezí, končí prázdniny a dovolené a možná jste neměli čas sledovat, co se vše důležitého stalo v Trojmezí. Proto si dovolujeme zaslat souhrn toho, co se dělo a co jsme pro Vás připravili na září:Přijďte se nás zeptat v sobotu 22. 9. 2012, jak pokračuje naše jednání s developery pod patronací magistrátu. Budete mít příležitost zažít Trojmezí tak, jak by vás asi nenapadlo. Vyroste zde kavárna, můžete si ugrilovat svůj oběd nebo večeři, projdete si naši naučnou stezku podél Botiče, vyměníte si v bazaru své knihy, CD a děti okoukané hračky a den zakončíme koncertem a promítáním filmu pod širým nebem.
Moc se na všechny těšíme a více se o naší akci dozvíte zde:
http://trojmezi.info/2012/08/31/zazijte-trojmezi-jinak-vyzva-pro-dobrovolniky/

Jistě jste zaznamenali, jak si PPF představuje budoucnost přírodního parku v Trojmezí. A četli jste naši podrobnou reakci, jak to vidíme my?
http://trojmezi.info/2012/07/20/reakce-koalice-trojmezi-na-projekt-ppf/

Redaktorka týdeníku Euro se snažila rozplést, co je podle PPF rozumná zástavba přírodního parku a jak je to ve skutečnosti se slibem PPF o vybudování druhého největšího parku v Praze. Co si o tom myslíte Vy? EURO ČLÁNEK O TROJMEZÍ
http://trojmezi.info/2012/07/23/clanek-o-trojmezi-v-euru/

z informace Koalice občanských sdružení Trojmezí