Srdečně zveme všechny Spořilováky na tradiční jarní úklid Trojmezí

Autor: Zasláno do redakce <noviny(at)sporilov.info>, Téma: Kolem Spořilova, Vydáno dne: 08. 04. 2011Jak asi víte, podařilo se nám dosáhnout zastavení změny územního plánu, který by umožnil Trojmezí zastavět. Zajímá Vás, co bude s Trojmezím dále? Přijďte s námi uklízet a my Vám to řekneme.

Budeme uklízet nejen přírodní park a okolí Botiče, ale nelíbí se nám, jak vypadají přístupové cesty do Trojmezí. Proto chceme uklízet i v okolí ulice Ke Spořilovu a podél cesty z Hamru do Trojmezí. Vadí Vám to také? Tak se k nám přidejte! Hledáme někoho ze Spořilova, kdo by se ujal organizace úklidu u kontejneru, který je zajištěn.

KDY? sobota 16. dubna 2011 od 14:00 do 16:30

KDE SE SEJDEME?
PRAHA 10: kontejner bude na panelové cestě v prodloužení ulice U Záběhlického zámku v křížení s cestou k retenčním nádržím (blízko sadu).
PRAHA 4 : kontejner bude v porostu pod vysokým napětím, kudy vede cyklotrasa z Hamru do Trojmezí - v zatáčce ulice Ke Spořilovu.

U kontejnerů si bude možné vyzvednout pytel a rukavice a při procházce Trojmezím sbírat drobné odpadky. Uvidíte, jak bude i vaše děti bavit hledat to, co do přírody nepatří. Dostatek práce bude také v okolí kontejnerů, kde se vrhneme na likvidaci černých skládek odpadu. Vlastní rukavice a nářadí je výhodou.

CO PO ÚKLIDU?
Pro všechny účastníky úklidu je od 17,00 hod. připraveno posezení u ohně a občerstvení v Toulcově dvoře. Oheň, buřty, pivo, limo,. A společně můžeme probrat budoucnost Trojmezí.
Budete mít příležitost i podpořit naši činnost koupí originálního trička Trojmezí a přispět tak na konto veřejné sbírky "Zelené Trojmezí".
Prosíme o šíření pozvánky na úklid Trojmezí i ve vašem okolí.

Těšíme se na Vás!

Vaše Koalice občanských sdružení Trojmezí