Aktuality z První pivní tramwaye (duben 2011)

Autor: Zasláno do redakce <noviny(at)sporilov.info>, Téma: Restaurace, Vydáno dne: 05. 04. 2011Zdarec dubenec!
Tak jsem zase zde s pravidelně nepravidelnou snůškou informací z Tramu ! Za prváka : Připomínám rumištní ekšn ve středu 13. 4. od 20.00 hodin vzadu ve vagonu.
Zatím ještě volá místa jsou, tak neváhejte !!!

Za druháka : Připomínám naprosto exkluzivní ochutnáfku Absintů zase ve středu 20. 4. a zasejc ve 20.00 hodin. Na rezervace prosím volejte do hospody na 2727 6568 3, neb jen tam je rezervační kniha a tam je třeba vás zapísat, že …

Za třeťáka : S klukama z ALIANCE P.I.V. jsme rozjeli pro vás, naše štamgastíky, sqělou kcičku – soutěžičku ☺. Vše o ní více a návod si přečtete v nové Alianční brožurce, kde se dovíte jak můžete získat poukázky (chtěl jsem napsat voučry, ale to píše dneska gdegdo a tak píšu staromilsky – poukázky ☺ ) na volnou konzumaci za 5000,- ; 3000,- a 1000,- Kč f kterékolif Alianční hospodě… Bobrý co ☺ ☺ ☺ !!!

Za šťvrťáka : Celý dubenec bude ve všech Aliančních hospodách na čepu pifko z málem zaniklého pivovaru Vyškov a tak neváhejte a přijďte koštnout…

Za páťáka : Chystají se na vás zase ROAF – Reprodukovaný Open Air Festival - !!!!!!!!!!!!!!!

Vždycinky jsou to NEDĚLE a začínáme v 17.00 hodin!!!
Květen 29. Deep Purple
Červen 26. Patti Smith
Červenec 24. Alice Cooper
Srpen 21. Iggy Pop

Zkrátka samý pecky co rozezní konečnou na Spořáku ! A k tomu grilovačka a sqělý pifka !!!
Co chtít takhle při nedělním podvečeru víc ???

No a nakonec vám napráším, kde jsme byli na Prvním jarním pifku ! Z krtka Luka jsme odjeli do Třebonic a byli jsme v úžasné hospůdce při Třebonickém rukodělném pivovárku Davida Staňka, mimo jiné dvojnásobného medailisty z nedávné Jarní ceny českých sládků. A bylo to moc hezký… Heč ☺ ! Tak to je vše.

S pozdravem:
Českému pifku zdar !
Jirka Bejček Stehlíček.
www.prvnipivnitramway.cz
Hospoda to z www.aliancepiv.cz