Ochutnávka rumišťat v PPT

Autor: Zasláno do redakce <noviny(at)sporilov.info>, Téma: Restaurace, Vydáno dne: 30. 10. 2010Zdarec rumec konec!
Tak jaxem psal, uzávěrka ochutnáfky rumišťat byla sice už v úterý, ale nechal jsem to do dýl, ať se to vyprofiluje ☺. No a už se to vyprofilovalo ! Nejvíce se z vás přihlásilo na ternín:

Úterý 16.11. 2010 ve 20:00 hodin !!!

A tak to tak bude !!! Takže teď už napevno se hlašte, kdo se chcete zúčastnit této Petrem Vopálenským !!! řízené ochutnáfky rumíků. Pro jistotu se znovu na tel. 2727 6568 3 přihlašte i vy, kteří jste se sice už na ten termín hlásili, ale znáte to zichr je zichr ! Navíc máme zatím jen 13 sad šestiskla a tak je tímto počtem ochutnáfka limitována. Bude-li se vás hlásit nějak podstatně víc, tak je samozřejmě možné ochutnáfku zvopáknout, ještě před tím, než budem vyhlašovat další…
Tak to k rumišťatům… Sakra já se už fuckale moc těšákuju !!!
Pivíčka se porůznu mění za pochodu a těšte se na radostě, neb se blíží zimina a to sládci vytahují ňaminy, co jim zrají vícero měsíců a třeba už i od jara !!! Zkrátka nastává kýžený čas speciálů a to sou fpodstatě samý sqělostě ☺ !!!
Jinak se mrkněte sem tam na http://pivni.info/ , neb tam se zveřejňují výsledky z ochutnávek degustací českých, moravských a slezských světlých lahvových ležáků, které pořádá v První Pivní Tramwayi První Pivní Extraliga, jejíž si dovoluji být řádným členem ☺ ! Je až neuvěřitelné jaké emoce tam s lidmi v těch diskuzích pod články cloumají ☺ !!! Číst si to je kolikrát velmi zábavné. Je to směs od nenávisti, přes „chladný“ nezájem až po sem tam souhlas. A to jsme neudělali nic jiného než, že jsme na pivní webík si dovolili dát své výsledky degustaček. To je fuckale prčinka !!!
Jinak máme v PPE za sebou už všechny ležáky a tento týden proběhlo dokonce 1. semíčko a na 9.11. je plánováno druhé a pak už jen VELKÉ FINÁLE 1.12. !!!
Tak to tak asi fšetko.

S pozdravem:
Českému pifku zdar !
Jirka Bejček Stehlíček
První Pivní Tramway
Hospoda z www.aliancepiv.cz


Poznámka redakce: Pozorní čtenáři si všimli, že zachováváme svérázný jazyk autora článku.