Galerie Spořilov

Autor: Redakce <noviny(at)sporilov.info>, Téma: Služby, Vydáno dne: 29. 10. 2009

Galerie SpořilovMožná, že to nevíte - na Roztylském náměstí 39, asi 50 metrů nad Komerční bankou funguje GALERIE SPOŘILOV, kterou provozuje Mgr. Věra Vrbová.
Majitelka galerie je rodilá "Spořilovanda", chodila sem na ZŠ Jižní a osud tomu chtěl, že se do místa svého rodiště vrátila alespoň trochu oživit, kdysi tak bohatý ruch na starospořilovském náměstí. A i když to není jednoduché, již třetí rok se o to pokouší.

V minulém roce začala začala spolupracovat s Geofyzikálním ústavem AV ČR, letos se na půdě této instituce uskutečnila i módní přehlídka. Ke svým aktivitám pro Spořilovské noviny uvedla: "Víte, má činnost není jen o pustém obchodování, ale svým záběrem se pokouším zaplnit prostor ve službách a osobním přístupu k mým milým zákazníkům, kteří se ke mě snad rádi vrací."

Galerie Spořilov aktuálně nabízí:
Prodej: obrazy, grafiky, originální batikované oblečení, umělecké šperky, keramika, dárky…

Rámování, paspartování obrazů, fotografií, plakátů, certifikátů, výšivek, dekoračních předmětů, zrcadel, květin, brouků atd. i ve velkém množství. Napínání pláten. Velký výběr rámů i paspart za příznivé ceny. Sklo i antireflexní. Laminace do matu i lesku.

Galerie spojuje nabídku služeb s potěchou pro oko. V naší malé galerii můžete nejenom prohlédnout, ale i zakoupit vybraná díla našich výtvarníků: umělecké šperky, obrazy, grafiky, keramiku, kovářské výtvory, dárky, hedvábné šátky, originální oblečení – trička, tílka, šaty i v nadměrných velikostech, dekorační předměty atd.

Je zde umístěna i astrologická poradna - najít s vlastní duší to správné spojení je důležité, proto nabízí i výklad z tarotových karet nebo vypracování a výklad horoskopu. Zdejší „čarodějka“ věří, že ten, kdo si ji najde, tomu může osvětlit řadu souvislostí z jeho života a najít to nejlepší řešení pro přítomnost i budoucnost. Nejdůvěryhodnějším doporučením je osobní zkušenost.

Zajištěny jsou zde i drobné opravy oděvů - výměny zipů i v bundách, zkracování oděvů – kalhot, sukní šatů, drobné úpravy atd.
Galerie má otevřeno Pondělí, středa, pátek 13,00-18,00, Úterý a čtvrtek 10,00-12,00 13,00-18,00 hod.
Akce: OD 1. října 2009 PŘEDVÁNOČNÍ SLEVA NA VYBRANÉ ZBOŽÍ. V PRODEJI TAKÉ VÁNOČNÍ DÁRKOVÉ POUKÁZKY V HODNOTĚ OD 100 KČ. Od 1. listopadu do 23. prosince 2009 prodloužená otevírací doba do 19,00 hod.