Celorepublikové "Setkání fotografů"se koná v sobotu 21. listopadu 2009 v KC Zahrada na Chodově

Autor: Redakce <noviny(at)sporilov.info>, Téma: Kolem Spořilova, Vydáno dne: 13. 10. 2009

FotoAparát.cz v Kulturním centru Zahrada v Praze 4 na Chodově další z řady celorepublikových Setkání fotografů a všech příznivců fotografie. Zváni jsou především nadšení amatéři a začátečníci, ale i zkušení fotografové a profesionálové, všichni, kdo se zajímají o svět fotografie. Podzimní Setkání bude jednodenní, od 9 do 19 hodin, program je po celou dobu nabitý.
Každý zde získá jakoukoli informaci z oblasti fotografování, může si tu vybrat z cestopisných a fotografických prezentací, nebo odborných přednášek na téma pořízení, úpravy, či prodej fotografi. Může zde konzultovat s profesionály a odborníky na nejrůznější foto-témata, například jaký si vybrat fotoaparát či objektiv, jak zvolit tu nejlepší fotografii nebo jak si nastavit správně expozici.

Během celého dne si návštěvníci mohou vyzkoušet nejnovější fotografickou techniku a příslušenství, poradit se s odborníky, otestovat fotografické tiskárny až po největší formát, monitory určené pro zobrazení fotografií a také absolvovat fotografický workshop.
Veškeré informace naleznete na www.setkanifotografu.cz