Poplatkové prázdniny v nové pobočce ČSOB na Spořilově

Autor: Zasláno do redakce <noviny(at)sporilov.info>, Téma: Služby, Vydáno dne: 25. 03. 2009

Přivítejte jaro s novou pobočkou ČSOB na Spořilově ve středu 8. dubna 2009

U příležitosti otevření pobočky ČSOB na Spořilově v ulici Hlavní 2459/108, která zahájila svou činnost v prosinci uplynulého roku, jsme se zeptali její ředitelky Aleny Šnellerové, co zajímavého nabízí pobočka svým klientům a zda banka nechystá s příchodem jara nějaké překvapení pro spořilovské občany.

Proč se banka rozhodla otevřít pobočku na Spořilově?

Řadu bankovních operací lze vyřídit po telefonu či internetu. Mnoho klientů však preferuje osobní kontakt s bankéřem a chce mít svou banku co nejblíže svému bydlišti či pracovišti. Rádi bychom tedy nabídli naše služby občanům a firmám ze Spořilova a blízkého okolí.

Co mohou očekávat klienti, kteří se rozhodnou změnit svou dosavadní banku a stát se novými klienty pobočky ČSOB na Spořilově?

Pro nové klienty jsme připravili poplatkové prázdniny při založení běžného účtu – Aktivního a Podnikatelského konta. Nabídka platí do 31. 7. 2009. Pobočka klientům nabízí kompletní spektrum bankovních produktů a služeb od založení běžného účtu pro fyzické i právnické osoby až po vyřízení hypotéky.
V současné době naše banka nabízí velmi zajímavý Spořicí účet s prémií. Tento účet ocení zejména věrní klienti, kteří budou odměněni úrokovou prémií. Výši prémie garantujeme každému klientovi po celý rok. Atraktivnost spočívá v celkové úrokové sazbě a okamžité dostupnosti peněz. Klienti mohou nyní využít také zvýhodněné úvěrové produkty. U ČSOB Půjček nad 100 000 Kč nabízíme od března do května vyřízení úvěru bez poplatku. Naše klienty si chceme získat nejen kvalitními produkty, ale také kvalitním servisem formou osobního přístupu.

Chystáte s příchodem jara nějaké překvapení pro spořilovské občany?

Ráda bych využila této příležitosti a pozvala občany a hlavně děti ze Spořilova a blízkého okolí na slavnostní otevření pobočky v duchu VÍTÁNÍ JARA. Akce proběhne ve středu 8. dubna 2009 od 13.00 hodin v prostoru kolem pobočky. Doufáme, že program zaujme nejen děti, ale taky dospělé.

Milí spořilovští občané, věříme, že si k nám najdete cestu a s poskytovanými službami budete spokojeni. Těšíme se na vaši návštěvu.

Otevírací doba pobočky: Po–Pá 9.00–12.30, 13.30–17.00
Kontakt: info.pra-hlavni@csob.cz, tel.: 272 072 811
Bankomat NONSTOP


ČSOB team - pobočka Spořilov (2009)

Tým pobočky ČSOB Spořilov, zleva Kateřina Zbíralová, ředitelka pobočky Alena Šnellerová, Lenka Petříčková


ČSOB - skákadlo


Děti se mohou těšit na atrakci skákací hrad.