Pozdravy spořilovské jednotě od zahraničních Sokolů

Autor: Vladimír Prchlík <vladimir.prchlik(at)seznam.cz>, Téma: Sport, Vydáno dne: 10. 10. 2008

K významnému jubileu spořilovského Sokola obdržela zdejší jednota dvě zdravice ze zahraničí, od Jana Trunčíka - starosty Sokola Mnichov a od Oty Hanzala z australského Sydney.


Vazene sestry a bratri,
dekuji mnohokrat za pozvani na Slavnostni Akademii. Samozrejme bych se rad zucastnil. Tak Vam preji hodne uspechu a zatim tam budu v duchu s Vami. Mame v planu byt v Evrope pristi rok, budeme na zajezde s Leichhadt kapelou v Irsku. Samozrejme bych jel do Cech a videl Vas tam zas. Mame v planu letet 9/7/09 a v Irsku budeme 14 dni.
Tak mnoho zdaru
NAZDAR!

Ota Hanzal, Sydney Australie


Milý bratře Prchlíku,
srdečně děkuji za pozvání na vaší akademii, která se bude konat 10.10.08. Bohužel se ji nemohu zúčastnit.
V sobotu a neděli 3.-5.10. jsme měli v Mnichově mezinárodní volejbalový turnaj. Účast: 18 smíšených družstev. Musím se v Mnichově zdržet až do 13.10.08, pak teprve přijedeme na chalupu a zúčastním se oslav a schůze Světového svazu Sokolstva v Tyršově domě 17.-19.10. Po schůzi musím zase do Mnichova. Čeká mě operace levého kolena - dostanu protézu. Doktor říkal, že do vánoc budu zase běhat.
Co se týče příspěvku na pomník legionářů, náš pokladník br.Verner převede eqivalent 100 Euro na tebou udané konto.
Se zájmem jsem si přečetl bohatý program - slavnostní Akademie a výstavy 80.leté historie vaší jednoty Sokola Spořilov, Roztyly .
Čeho si však velice vážím je fakt, že spolupracujete se základní školou. Vždyt to mohou být budoucí sokolové.
Ze srdce Vám přejí, aby Vaše Slavnostní akademie proběhla bez sebemenší chybičky. Přejí Vám, aby byla bohatě navštívena a na všech účastnících zanechala nezapomenutelný dojem.
Bude to nejlepší důkaz o správnosti sokolské myšlenky.
Nazdar
Jan Trunčík
starosta Sokola Muenchen
starosta ZOS