Autobus zastavuje pod pomníky

Autor: Redakce <noviny(at)sporilov.info>, Téma: Doprava, Vydáno dne: 30. 06. 2007

od 30. 6.2007(zahájení provozu) do konce srpna bude probíhat druhá etapa rekonstrukce vodovodu a kanalizace v Hlavní ulici. Z toho důvodu přistoupil Dopravní podnik hl. m. Prahy a.s. k úpravám trasy linky č. 118 na starém Spořilově.

Linka je ve směru Roztyly vedena od zastávky na znamení Starý Spořilov ulicemi Hlavní a Boční II na Roztylské náměstía pokračuje po Roztylském náměstí a ulicí Severovýchodní I do zastávky Spořilov (v ulici Severní I), do zastáky Spořilov (v ulici Na Chodovci) a dále po své trase na Roztyly.
Po dobu výluky se ruší zastávky Lešanská v Hlavní ulici. Zastávka Roztylské náměstí ve směru Spořilov (pro linku 118) se přesouvá k provizornímu panelovému nástupišti na Roztylském náměstí na komunikaci v prodloužení ulice Severozápadní V za křižovatku se západní vozovkou Roztylského náměstí (u hrobů padlých v Květnové revoluci 1945), zastávka Roztylské náměstí ve směru Starý Spořilov (pro linku 118) se přesouvá na západní vozovku Roztylského náměstí za křižovatku s ulicí Severozápadní IV.