Centrum Chodov a MS ve fotbale

Autor: Redakce <noviny(at)sporilov.info>, Téma: Kolem Spořilova, Zdroj: Nada Machkova, 2 media, Vydáno dne: 29. 05. 2006

Nejočekávanější měsíc v roce, na který se fotbaloví fanoušci tolik těší, se nezadržitelně blíží. Osmnácté Mistrovství světa ve fotbale odstartuje 9. června v Mnichově. Na fotbalové fanoušky myslelo i Centrum Chodov.

„Mistrovství světa ve fotbale je svátkem, a proto chceme, aby naši zákazníci mohli všechny důležité chvíle prožívat s českým národním týmem. Po celý fotbalový měsíc, od 9. června do 9. července, bude v hlavních prostorách centra umístěno dvacet pět plazmových obrazovek, na kterých budou promítány všechny zápasy MS. Připravené jsou také různé doprovodné akce,“ vysvětluje Naďa Nábělková, marketingová koordinátorka Centra Chodov.

Zatímco budou pánové sledovat fotbalová klání na obřích obrazovkách, jejich polovičky se mohou v klidu věnovat nákupům. Tentokrát se jim to vyplatí dvojnásob. Za každý nákup nad 500,- Kč získají jedno razítko. Kdo jich za celý měsíc nasbírá nejvíce, bude zařazen do slosování o skvělé ceny.

Zajímavý program je připraven v průběhu osmi nejdůležitějších zápasů. Půjde o soutěže pro malé i velké - slalom s míčem, fotbalový kviz, střela na branku či tzv. hlavičky a nožičky, exhibice světových rekordmanů v žonglování s míčem a s hakysákem Josefa Skorkovského a Václava Kloudy a samozřejmě komentované poločasy. Průvodci těchto dní budou zkušení moderátoři a sporťáci: Pavel Poulíček (USA – ČR, ČR - Itálie), Josef Mladý (ČR – Ghana), Roman Lukáš (osmifinále, zápas o třetí místo), Pavel Cejnar (čtvrtfinále), Vítek Havliš (semifinále) a Antonín Panenka (finále). Malý dárek je připraven pro všechny, kteří budou soutěžit. Absolutní vítězové a největší štístka jednotlivých soutěží budou vylosováni v průběhu finálového večera a získají od Centra Chodov hodnotné ceny. Jestli naši fotbalisté vyhrají a přivezou domů mistrovský titul jisté není. Ne nadarmo se zpívá „fotbal to je hra“. O tom, že bude celý Chodov nejen fandit, ale také se skvěle bavit však není pochyb.

Sportovní vyžití na Chodově Mistrovstvím světa 2006 nekončí. Pro zákazníky je připravena další lahůdka v podobě nového centra zábavy a sázek, které nabízí velkou kulečníkovou hernu, bowling, šipky, stolní fotbal, elektrickou ruletu, výherní automaty a také bar pro příjem kursových sázek. Televizní obrazovky pro sledování sportovních přenosů jsou samozřejmostí. Otevřeno je denně od 11:00 do 2:00 hodin.