Cenová mapa Spořilova a okolí

Autor: Marek Mahdal <mahdal(at)sporilov.info>, Téma: Zajímavosti, Zdroj: Cenová mapa pozemků na Spořilově, Vydáno dne: 10. 01. 2006

68Vážení čtenáři POZOR. Přinášíme vám aktuální cenovou mapu pozemků na Spořilově. Jde o pohled na Spořilov z hlediska běžných tržních cen za metr čtvereční pozemku. Mapa je aktivní s možností zoomu. Můžete si v ní dle vaší libosti přibližovat detaily okolí vašeho bydliště...čtěte dále...
V mapě se dají hledat parcelní čísla katastrálního území a další informace. Zpřístupněné cenové mapy stavebních pozemků na území Spořilova pro roky 2000-2005 jsou součástí příslušných oceňovacích vyhlášek platných na území hl.m. Prahy v uvedených letech. Součástí prezentovaných map je i graficky vyjádřený vývoj cen jednotlivých konkrétních pozemků.

Jak přibližovat detaily v cenové mapě ?

Poznámka: Po kliknutí na níže uvedený odkaz se s největší pravděpodobností objeví hláška požadující přihlášení. Nezoufejte a klikněte na odkaz "Vstup jako anonymní uživatel". Cenová mapa Spořilova se Vám již normálně zobrazí.

Na přehledové mapce ("Nastavení mapy" v liště na levé straně) nebo na mapě samotné, vyznačte myší oblast, kterou chcete zobrazit. Pohybovat se můžete i pomocí šipek okolo mapy, nebo pomocí nástroje pro změnu měřítka pod mapou.

Více informací a cenovou mapu Spořilova najdete ZDE.