Spořilovské noviny
Úvod | Stáhněte si | Spořilovské odkazy| FACEBOOK | International  

Spořilováci sobě
Napište nám!
Těšíme se na vaše příspěvky, fotografie, komentáře a další informace, které rádi zveřejníme. Kontaktovat redakci můžete prostřednictvím e-mailu noviny@sporilov.info.


Poslední komentáře
 • srpen 68 na sídlišti Spořilov pokr:
  "pokračování Za silnicí už byl nový Spořilov, lemoval ji činžák končící něčím jako kotelnou šedomodr . . . " (Srpen 1968 na Spořilově)
 • srpen 68 na sídlišti Spořilov:
  "Mí rodiče bydleli v bé dvojce od roku 1964. Když přijeli Rusové, bylo mi tři a půl. Jako jedináček z . . . " (Srpen 1968 na Spořilově)
 • Farmářské trhy - aktuální informace:
  "Milí naši zákazníci a podporovatelé! 🍀 Po dnešní schůzce s firmou Mercatus jsme se dobrali . . . " (Kdo bude provozovat farmářské trhy na Spořilově?)
 • Farmářské trhy:
  "Dobrý den, ráda bych se zeptala jak dopadl výběr provozovatele farmářských trhů na Roztylském náměst . . . " (Kdo bude provozovat farmářské trhy na Spořilově?)
 • Karel Koželka na sídlišti Spořilov II:
  "Dobrý den, nevíte náhodou někdo z vás, kde konkrétně architekt Karel Koželka na sídlišti Spořilov . . . " (Život na spořilovském sídlišti v roce 1970)
 • Neni to zadna 1. trida.:
  "Mila Michaelo, jsme vrstevnici. Ja chodil do C a ty bud do a nebo B. Moje sestra Lida s tvoji sestr . . . " (Zapomenutá školní fotografie ze ZŠ Jižní)
 • Tusim,:
  "ze s Renatou jsem chodil do prvni tridy. Ale ta pak nejak zmizela stejne jako Olina Tvrda. mnohem po . . . " (Spitznerovi vzpomínají na Spořilov - díl 1.)
 • Re: no nevim...:
  "Tento názor je kvalitní." (Víte, kudy do volební místnosti? Poradí vám mapová aplikace)
 • no nevim...:
  "pokud někdo netrefí do volební místnosti bez aplikace, je otázka, jestli by měl mít volební právo.. . . . " (Víte, kudy do volební místnosti? Poradí vám mapová aplikace)
 • Souvislost s článkem:
  "A jak to souvisí s článkem?" (D1 u Spořilova přestala být dálnicí!)


 • Spořilovský kalendář
  <<  Červenec  >>
  PoÚtStČtSoNe
  1 2 3 4 5 6 7
  8 9 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30 31     

  Mohlo by vás zajímat...

  Komentáře

  ke článku: Veřejné projednání studie zklidňujících opatření by mělo proběhnout po prázdninách
  ze dne 02.06.2009, autor článku: Zasláno do redakce

  Komentář ze dne: 02.06.2009 13:02:28     Reagovat
  Autor: neregistrovaný - OS Spořilov (@)
  Titulek:
  "Měla být zklidněna na jeden pruh s možností parkování vozidel, křižovatky a především přechody na nich měly být zvýšeny apod. Ulice se měla stát kvalitnější, klidnější a bezpečnější. Bohužel se proti této opravě ozvaly nesouhlasné hlasy lidí v lokalitě bydlících."

  Koukám, že předstvitelům radnice se nadá věřit ani nos mezi očima.
  Projekt, který byl před dvěma lety zastaven NEZAHRNOVAL zvýšené přechody ani podélné parkování!
  Naopak, radnice se těmto požadovaným řešením tvrdošíjně bránila.
  Oprava podle původního projektu (podle kterého se dle slov místostarosty měla stát doprava na Hlavní kvalitnější, klidnější) zahrnovala 4m přechody trasované přes zeleň (s tím spojenou likvidaci mnoha stromů a výsadbových míst) a křižovatky obehnané červenobílým zábradlím. Jednoduše degradace promenádní třídy na "sídlištní průtah ve stylu dopravních staveb 80. let"
  Tento projekt byl naštěstí zastven, což je pro Spořilov jednoznačné vítězství! Než se podařilo vybojovat nový projekt, který upřednostňoval zájmy obyvatel nad zájmy bezpečného a rychlého tranzitu po hlavní, byly peníze pro Hlavní použity radnicí jinde.
  Útržky u původní "kvalitního" projektu jsou k vidění zde http://sporilov.info/view.php?nazevclank u=pripominky-k-projektu-quotoprava-komun ikace-hlavni-na-st-sporilovequot&cis loclanku=2006071701

  Komentář ze dne: 04.06.2009 13:06:59     Reagovat
  Autor: neregistrovaný - Tomáš Ledvina (@)
  Titulek: Radnice přijala cíle petice za své.
  Když jsem si přečetl na ruby otočenou skutečnost v podání pana místostarosty Hudce, cloumala se mnou zlost a ponížení. Kolik lidí, kteří neznají text petice, neúčastnili se mnoha jednání na Radnici nebo už jim celá petice už vešla do zapomnění, si o nás bude myslet, jací jsme kazisvěti Spořilova? Proč jsme tomu obětovali tolik času, který mohl patřit rodině?
  Ale pak jsem si řekl - nebuď ješitný. O co jde? Přeci o omezení dopravy na Spořilově, o zvýšení bezpečnosti v ulicích o zdravější životní prostředí.
  Je přeci krásné a dobré, že si Radnice nakonec přisvojila myšlenky a cíle petice a považuje je za své vlastní! Namísto protistrany, která nehodlala téměř v ničem ustoupit, je tu konečně partner, který to chce realizovat.
  A je dobře, že to čtou i ti, kteří petici neznají, že jeho slova jsou veřejná a můžeme je brát jako plán Radnice.

  Proto vás vybízím, žádejte i vy splnění těchto příslibů jdoucích z vedení Radnice.
  "Měla být zklidněna na jeden pruh s možností parkování vozidel, křižovatky a především přechody na nich měly být zvýšeny apod. Ulice se měla stát kvalitnější, klidnější a bezpečnější".


  Čtenáři od 31.5.2004

  Spořilovská kliknutí
  Celkem8551203
  Červenec81765
  Dnes2558

  Spořilováci na webu

  Nyní si čte web : 152 uživ.


  you porn vidéos gratuites sur Bestporn2021.com

  (c) Spořilovské noviny 2004 - 2019  
  Vydavatel: Mgr. Tomáš Hromádka - REGIONPLUS. Adresa redakce: Mgr. Tomáš Hromádka, Rakovského 3162/8, 143 00 Praha 4. IČO: 03582205. Tel. 777 944 684.
  Vytvořeno pomocí redakčního systému phpRS. Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Spořilovských novin publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
  Kontaktní e-mail redakce: noviny@sporilov.info
  CENÍK INZERCE